註冊會員
查看詳細資料
TOP
原帖由 Erika﹏軒 於 2007-5-25 23:07 發表 我記得好似係咁計@@ 第一把虎刀發動既機率就係35% 第二把虎刀發動既機率就係35%x(1-35%)=22.75% 第三把虎刀發動既機率就係35%x(1-35%-22.75%)=14.7875% 第四把虎刀發動既機率就係35%x(1-35%-22.75%-14.7875%)=9.61 ...