發新話題
打印

[閒聊] 學校運動會、小賣部、物價

[Close]
引用:
原帖由 Believe. 於 2012-11-3 11:43 發表

算啦 我3月走人 我f.6
,咁巴打加油,讀埋餘下既書啦
btw
真係好鬼死貴,食幾下野就唔見一舊水,膠
昔日盛,不再興。衣袖拂,就此去。

TOP

引用:
原帖由 星幻乂夢 於 2012-11-3 11:44 發表


,咁巴打加油,讀埋餘下既書啦
btw
真係好鬼死貴,食幾下野就唔見一舊水,膠
你讀到中6就明白 唔係人咁品

TOP

引用:
原帖由 Believe. 於 2012-11-3 11:47 發表

你讀到中6就明白 唔係人咁品
到時先算啦,呢d野,隨緣架姐
昔日盛,不再興。衣袖拂,就此去。

TOP

d野愈黎愈貴,銀紙愈黎愈唔夠洗@@

TOP

以前我陸運lunch可以出去食

TOP

引用:
原帖由 ★Sh1nG 於 2012-11-3 12:33 發表
d野愈黎愈貴,銀紙愈黎愈唔夠洗@@
唔關事既,佢地貪姐…
昔日盛,不再興。衣袖拂,就此去。

TOP



一同超細糖要4蚊

TOP

引用:
原帖由 蜂后. 於 2012-11-3 13:15 發表


一同超細糖要4蚊
@@,咩黎,我未試過@@
昔日盛,不再興。衣袖拂,就此去。

TOP

媽咪麵要$6/包

TOP

引用:
原帖由 pptppt11 於 2012-11-3 13:28 發表
媽咪麵要$6/包
膠=3=,我屋企果到賣2蚊...
昔日盛,不再興。衣袖拂,就此去。

TOP

引用:
原帖由 星幻乂夢 於 2012-11-3 14:32 發表


膠=3=,我屋企果到賣2蚊...
係真架wo


一枝500mL可樂要$12

TOP

引用:
原帖由 pptppt11 於 2012-11-3 14:36 發表




係真架wo


一枝500mL可樂要$12
賺錢賺到Kai左,Sad
昔日盛,不再興。衣袖拂,就此去。

TOP

甘佢1年賺既靜系得陸運會既時間.
貴系好應該.
吾通賺既機會吾多仲要勁平既賣俾你地?
無可能=.=
 -  讓每段愛歌都唱恨`♥
-  舊情逐位變敵人`♥

TOP

D小食咁貴既

TOP

獨市!? 獨市既話貴係正常...況且而家百物騰貴。

TOP

發新話題